UKRAINIAN
VOLUNTEER
FOUNDATION

ЗРОБИ ЦЕЙ СВІТ КРАЩИМ

НАША МЕТА

Українська Гуманітарна Фундація – добровільна, некомерційна, благодійна організація. Мета її – допомагати дітям-сиротам, які  живуть у притулках або дитячих будинках, організовувати гуманітарну та волонтерську допомогу дитячим медичним закладам,  а також багатодітним  малозабезпеченим родинам.

  Докладаючи чимало зусиль у пошуку коштів, фундація шукає додаткові можливості у наданні допомоги притулкам, дитячим будинкам і лікарням, розташованим у різних регіонах України. Ми постачаємо також адресні, визначені спонсором чи дарувальником, гуманітарні вантажі сиротинцям, медичним центрам чи окремим людям. Пожертвування приймаються від фізичних осіб, корпорацій і приватних фондів у формі гуманітарних постачань або грошових переказів. Фундація гарантує своєчасне надходження пожертвувань у розпорядження дитячих притулків чи лікарень.  Сьогодні більш як 140 дитячих сиротинців, чимало лікарень, клінік у всіх двадцятьох п’ятьох областях   України потребують  продукти харчування, одяг, ліки, вітаміни, засоби гігієни, навчальні іграшки та інше. Штат української Гуманітарної Ініціативи ретельно координує розподіл куплених чи пожертвуваних добродійниками речей.

  
Допомогаючи нам, Ви допомогаєте дітям! Зв’язуйтесь з нами.

Наш колектив

Колектив фундації складається з добровольців, котрі свій особистий час та зусилля присвячують проблемам сиріт і хворих дітей. Наш штат включає координаторів, перекладачів, помічників, які допомагають організувати всі аспекти постачання гуманітарної допомоги, обмінних програм, влаштування іноземних добровольців тощо. Кожний з наших волонтерів має принаймні   десятирічний  досвід роботи у фундації.

Зв’язуйтесь з нами!

Provide a helping hand

We can’t make it alone. We need your help. Your small help can bring a big change.

OUR PROGRAMS

Orphanage Volunteering in Ukraine
Recovering genealogy of children adopted from Ukraine
Humanitarian
Aid

We need you and your help

It’s impossible to help people without people helping others. We always need volunteer who love to help.
Догори